Menu

Powrót do korzeni to podróż w kierunku tradycji, prostoty oraz natury.
Wracając do korzeni, wracamy do źródła.

 

Czas i na nas. 

Powracamy do początków tradycyjnej kuchni Polskiej, nie zapominając przy tym, o obecnych oraz nadchodzących trendach kulinarnych.
Jesienno-zimowa karta MOMU w całej okazałości pokazuje, że w prostocie tkwi sekret oryginalności. 
Skupiamy się przede wszystkim na mięsach, bo w tym jesteśmy najlepsi, dzięki naszemu piecu. Ziołowe marynaty, drewno owocowe, długi i kluczowy proces wędzarniczy – wszystko to sprawia, że mają one jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny smak. 

Nie można pominąć również dodatków, w których towarzystwie serwujemy nasze mięsa. 

Jesień to najlepsza pora roku pod względem obfitości darów natury, stąd także w naszej nowej karcie jest ich pełen wachlarz. 
Kiszonki, zioła, grzyby, przyprawy korzenne, konfitury, czy wędzone warzywa to tylko część tego, czym będzie można rozpieszczać podniebienie odwiedzając nas w MOMU.
Dostawcy, którzy dowożą nam swoje produkty, to sprawdzone masarnie, najlepsze piekarnie oraz podmiejscy rolnicy, którzy w swej pasji, dają nam gwarancję najwyższej jakości naszych dań


Karta Korzenie&Kości, to wciąż dania polskie. To zderzenie sekretów gotowania naszych mam i babć z nowoczesnością. Sposób, w jakim podajemy nasze pozycje z karty jest pewnego rodzaju grą. 

Widząc danie, gołym okiem - mamy stuprocentową pewność, że jesteśmy w restauracji, która wyznacza i kreuje trendy. Wystarczy jedna rzecz, by cała magia się ujawniła. 


Zamknijmy oczy i spróbujmy dania – wracamy do korzeni. 

Nie tylko Szef Kuchni pragnął powrócić do tradycji. Nasi barmani chcąc zabrać Gości w podróż do korzeni, stworzyli prozaki w płynie, które opierają się na naturalnych składnikach i dodatkach. Nasza karta powiększyła się o autorskie koktajle i drinki. Kawy, herbaty, gorące czekolady, grzane wina a także mocniejsze trunki zostały urozmaicone w taki sposób, że ich smak jest nie do podrobienia w żaden sposób. Wszystko za sprawą produktów, choć czasem niewidocznych to jednak kluczowych w procesie finalnego efektu. Podkręcenie smaku dymem oraz wędzonkami z naszego pieca jeszcze bardziej uwydatnia charakter karty baru MOMU.

MENU

 

Zobacz wiecej

MENU BAR

 

Zobacz więcej

KARTA WIN

 

Zobacz więcej

Restauracja kuchnia polska Warszawa

O restauracji    |    Menu    |    Wydarzenia    |    Galeria    |    Kontakt